Miminko

Informace pro maminky

Limitovaná edice potahů na kočárky Bugaboo od špičkového návrháře Paula Franka

Napsal admin • Lis 4th, 2010 • Rubrika: Kočárky

Kočárky holandské značky Bugaboo nadchly moderní rodiče v mnoha zemích světa. Spojují technickou dokonalost, pohodlí, variabilní funkční design a maximálně jednoduché ovládání. Anna & Viktorie je největším prodejcem těchto výjimečných kočárku v České republice. Nabízí je v rozmanitých barevných kombinacích, s řadou doplňků včetně exkluzivních kolekcí.
K nejžhavějším novinkám na trhu patří limitovaná edice potahů na kočárky Bugaboo Cameleon od Paula Franka, návrháře, kterého proslavil nekonvenční a zábavný design tašek, oblečení a různých doplňků. Jedním z nejpoužívanějších motivů je opička, která se objevuje právě i na kočárcích Bugaboo v červeném a barevném pastelovém provedení. Rozverné obrázky Paula Franka zdobí stylovou deku, fusak a potah na kočárek (stříška, potah sedačky a kryt hlubokého lůžka). K dostání je ovšem i další netradiční motiv pro rodiče, kteří se chtějí ještě více odlišovat – kolekce ve vojenských barvách, které zdobí pro pirátské motivy typická lebka se zkříženými hnáty.
Látkový potah z edice Bugaboo + Paul Frank je vyroben z materiálu 600 Denier Canvas (stejně jako základna Bugaboo Cameleon), který udrží miminko v ideální teplotě – v chladu během léta a v příjemném teple v zimních měsících.

Podívejte se také na článek zácpa v těhotenství, který popisuje častý problém v těhotenství.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku