Miminko

Informace pro maminky

Na trh přichází móda pro spokojené kojení SpoKojenec.cz

Napsal admin • Lis 4th, 2010 • Rubrika: Oblečení

Na webu se objevil nový eshop SpoKojenec.cz s módou pro kojící maminky. Všechny nabízené oděvy jsou uzpůsobené pro pohodlné kojení pomocí skrytých otvorů na prsou. V nabídce jsou kojící trička, tílka, šaty, noční košile, spodní prádlo i plavky zahraničních firem i vlastní značky SpoKojenec.cz. Jako specialita jsou v nabídce i sety triček pro celé rodiny včetně „kojících“ triček pro tatínky!

Všechny oděvy nabízené na SpoKojenec.cz vypadají na první pohled jako běžná trička, šaty a podobně. Mají však chytře vymyšlené otvory na prsou, které jsou při běžném nošení zcela nepostřehnutelné. Maminka při kojení nemusí odkrývat záda ani bříško, rozepínat košili či jinak se vysvlékat. Může zcela odhodit volná trička a košile, která nosila jen kvůli snadnému vyhrnování či rozepínání. Kojit může velice diskrétně kdekoli a kdykoli, spokojené bude i její miminko.

Přestože kojící trička nejsou v Čechách úplnou novinkou, SpoKojenec.cz je jediný eshop, který se přímo specializuje na tyto oděvy a jeho cílem je nabízet co nejširší sortiment kojících oděvů. Maminka si může být jistá, že všechny nabízené oděvy jsou uzpůsobené ke kojení, může si dokonce vybrat z více střihů kojících otvorů. V nabídce jsou kojící trička, tílka, šaty, plavky, noční košile a spodní prádlo několika zahraničních firem a vlastní značky SpoKojenec.cz, která by měla svoji nabídku rozšiřovat.

„Náš průzkum ukázal, že třetina maminek vůbec kojící oděvy nezná. Podle další třetiny maminek se kojící trička těžko shání nebo jsou příliš drahá, nekvalitní či nehezká. Chceme proto nabídnout těmto maminkám co největší výběr kvalitních, originálních a cenově dostupných kojících oděvů,“ říká Tereza Raabová, zakladatelka eshopu SpoKojenec.cz a nové stejnojmenné značky kojících triček.
V první kolekci SpoKojenec.cz jsou kromě dámských kojících triček z vysoce kvalitního materiálu také celé sady triček pro celou rodinu včetně dětského body a pánského „kojícího“ trička pro tatínky s kapsami na dudlík a lahvičku. Celá sada se nabízí jako vtipný a praktický dárek pro celou novopečenou rodinu.

Podle zmíněného průzkumu však existují i maminky, které považují kojící šaty a trička za zbytečné. „Samozřejmě vždy budou maminky, které si vystačí s dosavadním šatníkem, nicméně před třiceti lety také nebyla téměř žádná nabídka těhotenského oblečení a dnes se úspěšně prodává na každém rohu za poměrně vysoké ceny. Velká výhoda kojících oděvů je navíc v tom, že vypadají jako běžné oděvy a maminky je můžou nosit bez ohledu na to, jestli kojí,“ dodává Tereza Raabová.

Do budoucna plánuje tým SpoKojenec.cz nejen rozšiřovat sortiment o nové kvalitní a originální kojící oděvy, ale také dodávat oděvy vlastní značky do kamenných obchodů a dalších partnerských eshopů.

Podívejte se také na článek tvrdnutí břicha v těhotenství, ve kterém je popsán častý problém žen v těhotenství.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku