Miminko

Informace pro maminky

Vsaďte si, kdo se narodí Gottovi!

Napsal admin • Lis 4th, 2010 • Rubrika: Miminka celebrit

Na prohlášení zpěváka Karla Gotta a jeho manželky Ivany Macháčkové v den jejich svatby v Las Vegas, že očekávají narození dalšího potomka, zareagovali bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport a vypsali sázku, zda se legenda českého popu bude těšit ze čtvrté dcery nebo se konečně dočká syna. Na to, že se manželům Gottovým narodí kluk, si u Tipsportu mohou lidé vsadit v kursu 2:1, dceru bookmakeři očekávají o něco více a vypsali nižší kurs 1,65:1.

„Statisticky by už měl samozřejmě přijít na řadu kluk, ale genové vybavení pana Gotta ho zřejmě předurčuje k dalšímu děvčeti. Je evidentně podobný případ jako tenista Ivan Lendl, ten má dcer dokonce pět. V každém případě však manželům Gottovým hlavně přejeme, aby bylo miminko zdravé,“ komentuje kursy i samotnou sázku Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu.

A jak by si Tipsport poradil se situací, kdyby se v současnosti nejsledovanějšímu páru v České republice náhodou narodila dvojčata, chlapec a děvče? „Pravděpodobnost je velmi malá, ale v tom případě by nám nezbylo, než vyplatit výhry všem sázejícím,“ připouští hlavní bookmaker Tipsportu Jiří Kysel.

Podívejte se také na článek s názvem 25. týden těhotenství, který popisuje 25. týden v těhotenství.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku